дитячий одяг оптом і в роздріб
Мова:
Русский  Українська  English 
вказані роздрібні ціни
Блог / Новини
Голосування

Блог / Новини RSS 2.0

Сезонні знижки 15% на весняний дитячий одяг. Куртки, вітровки, кофти, кенгурушки, светри, дощовики, гумові чоботи, гольфи, жилети, костюми, брюки, сукні, плащі, реглани, сорочки, сарафани, блузи, спортивні костюми, футболки, спідниці

Сезонні знижки 15% на весняний дитячий одягКуртки, вітровки, кофти, кенгурушки, светри, дощовики, гумові чоботи, гольфи, жилети, костюми, брюки, сукні, плащі, реглани, сорочки, сарафани, блузи, спортивні костюми, футболки, спідниці. Якісний дитячий одяг відомих брендів Next, Helly Hansen, Disney, Place, OshKosh, Little god, Purple Ship, Nova, Bigeyes, Pekkle baby, Baby Basics, Kenzo, Esprit, Guess…та інші торгові марки одягу.

Cезонні знижки 20% на зимовий дитячий одяг. Куртки, комплекти куртка плюс напівкомбінезон, комбінезони, комбінезони-трансформери, напівкомбінезони. Одяг на натуральному якісному пуху. Термоодяг

Сезонні знижки 20% на зимовий дитячий одяг. Куртки, комплекти куртка плюс напівкомбінезон, комбінезони, комбінезони-трансформери, напівкомбінезони. Одяг на натуральному якісному пуху (80% пух, 20% перо). Термоодяг (справжній термоутеплітель, верхня тканина з водовідштовхувальними властивостями).

Дитячий одяг відомих брендів Next, Helly Hansen, Disney, Place, OshKosh, Little god, Purple Ship, Nova, Bigeyes, Pekkle baby, Baby Basics, Kenzo, Esprit, Guess ... та інші торгові марки одягу для дітей в гідній якості оптом і в роздріб.

Що таке термоодяг? Пух або термо?

            Що таке термоодяг або термо-технологія? Що краще пух або термо? Що таке термо білизна? Яку торгову марку краще придбати? На що звертати увагу при виборі одягу?

 
            На ці питання мені постійно доводиться відповідати своїм покупцям.
            Тому я і вирішила написати цю статтю на своєму сайті, в якій поділюся своїм досвідом і знаннями, як продавець, як мама і як споживач.

Відразу попереджаю, що коротко про термо не розкажеш і літер буде багатоJ

             Я не маю претензій на істину в останній інстанції - це просто чесне оповідання, яке, сподіваюся, допоможе зробити Вам правильний вибір.

 

             Термоодяг або термо-технологія? Почнемо...
             Це не міф, це дійсно існує, хоча обману і міфів на ринку на цю тему багато. Під словом термоодяг (не плутати з термобілизна) мається на увазі, що замість відомих утеплювачів (пух, синтепон, силікон або холлофайбер) використовується матеріал, який називається термоізолятор або термоволокно. Це волокно, зовні схоже на синтепон або силікон (за тактильними відчуттями - більше на силікон), але володіє більш високими термоизолюючими здібностями.

 

            Коли термоодяг тільки з'явився в Україні, термоволокно в світі виробляли всього декілька компаній (так, наприклад, для CHICCO термоволокно виробляла, і зараз виробляє, компанія Thermore). Але часи змінилися і на сьогоднішній день багато фабрик, що виробляють термоволокно, яке, в силу цього стало доступніше за ціною, але все одно залишається більш дорогим утеплювачем, ніж синтепон, холлофайбер або силікон.

 

             Чим краще термоволокно (термоізолятор) як утеплювач?
             При одній і тій же товщині утеплювача, наприклад 12мм, куртку з термоізолятором можна носити навіть в мороз, а куртку з синтепоном - тільки при плюсовій температурі. Відповідно, одяг з Термоволокном виходить тонким, легким, необ'ємним і зручним. За вагою і теплом термоодяг можна порівняти тільки з одягом на високоякісному пусі, але пух в пранні та сушці дуже складний. Крім того, термоволокно володіє якоюсь «чарівною» (я не хімік, і не фізик і не дуже розумію за рахунок чого) властивістю, що дозволяє носити термоодяг в досить великому діапазоні температур. Лише чула, що нібито волокна в середені порожні, тобто наповнені повітрям. А повітря як нам відомо найкращий ізолятор. 

 

             Про температурний діапазон я хочу написати окремо. І все, що я тут викладу, засноване тільки на моєму особистому досвіді. До того, що пишуть на етикетках виробники це має дуже мале відношення.
            Перше, що Ви повинні знати, що товщина наповнювача має велике значення. Для термоволокна буде помітна різниця (в теплі) в міліметрах, а для інших наповнювачів різниця буде відчутною тільки в сантиметрах.
            Ще грає певну роль верхня тканина і підкладка. Так ми підійшли до поняття термо-технологія. Виробники дуже люблять вигадувати для термо-технологій свої власні назви і неодмінно їх патентувати
J. Також виробники до своїх термовиробів завжди пришивають яскраві етикетки, на яких детально зображують весь «пиріг» з матеріалів, малюють, як відбивається дощ і вітер від верхньої тканини, як відбивається тепло від підкладки, і пишуть на утеплювачі thermoinsulator. Хоча принцип у всіх приблизно однаковийJ.
            В якості верхньої тканини зазвичай використовують відносно непромокаючі і непродувальні тканини. Я спеціально написала «відносно», тому що сидіти в калюжі і залишатися сухим все одно не вийде (навіть виробники памперсів цього не гарантіруют
J
). Деякі виробники дуже люблять описувати які вживали тканини, як щось особливе, тільки ними вироблене і найкраще. Хоча, насправді, відносно непромокаючу і непродуваєму можна зробити будь-яку тканину, нанесши на її зворотню поверхню покриття, зовні схоже на дуже тонку клейонку. На сьогоднішній день це можливо на багатьох ткацьких фабриках.
            В якості підкладки використовують різні тканини: як тонкі (наприклад, нейлон), так і товсті (фліс, наприклад).

 

             Отже, про температурний режим ...

            Якщо перед Вами термоодяг, по товщині схожий на добротний демісезонний, з флісовою підкладкою, можна сміливо сказати, що вона підійде не тільки восени, а й для морозної зими (від +10 С до   -20 С). Але на весну цей одяг буде спекотний, вже при весняній температурі +5  Ви зрозумієте, що потрібно її змінити на щось легеньке.
            Якщо перед Вами термоодяг, по товщині схожий на звичайну «демісезонку» -тоненький, на тонкій підкладці, він підійде від +10 С до-10 С максимум. Весною (до + 5С) Ви її носити зможете, але Вам все одно доведеться купити тонкий демісезонний одяг.

 

            Це все з власного досвіду. Чому на осінні + 10С термоодяг гарний, а на весняні +10 не підходить? Не знаю. Можливо, що восени після літнього тепла (без звички) ми мерзнемо, а навесні після зимових холодів нам жарко.
             Більш наочно, про термоодяг, представлений у мене на сайті, можу сказати, що комбінезони L.H.crane підійдуть для температури від +10 С до-10С.

 

            А комбінезони-трансформери і куртки з напівкомбінезонами Little god чудово підійдуть для температури від +10 С до-20С. Але восени напівкомбінезон одягати з курткою не раджу, тому що у напівкомбінезона грудка утеплена Термоволокном і дитині буде жарко. Тобто з комплекту (куртка і напівкомбінезон) восени Ви зможете використовувати як демісезонну річ тільки куртку. Але морозною зимою, одягнувши дитину в такий комплект, Ви можете годинами катати її на ковзанах, не хвилючись, що вона замерзне.

 

            З вище викладеного, можна зробити висновок, що для дітей термоодяг має ряд переваг:
             - легкий, тонкий, тобто необ'ємний, а, отже, зручний для рухів;
             - теплий і підходить як для осені, так і для зими (це економно для швидкозростаючих дітей);
             - простий в догляді (виправ в машині і на ранок він сухий).
             А тепер про недоліки термоодягу. Їх всього два:

 

            Перший недолік - психологічний. У нас є стереотипи, що теплий одяг повинен бути товстим і об'ємним (згадайте, як довго ми психологічно відмовлялися від звичного одягу на овчині на користь пуху). І, як наслідок, при купівлі першого термоодягу Ви будете хвилюватись, чи не замерзне Ваша дитина. Але, в процесі носки термоодягу, переконавшись досвідним шляхом, що дитині тепло, Ви впораєтеся з цим недоліком.
            Другий недолік пов'язаний з популярністю термоодягу, що в свою чергу породжує дуже багато обману, міфів і підробок. З розвінчанням цих міфів я Вам зараз спробую допомогти.

 

             Отже, міфи і реальність ...
            Перше, на що потрібно звернути увагу - це етикетки. Продавці магазинів дуже часто розповідають «казки» про одяг, який термоодягом не є. Такого не буває, щоб виробник використовував в якості наповнювача досить дороге термоволокно і не повідомив світові про це в яскравих малюнках на своїх етикетках (а тільки менеджерам магазинів по секрету
J
)
            Найпоширеніший міф - термоодяг фірми Reima.
            Зайдіть до них на офіційний сайт, подивіться в їх каталоги і на етикетки. Reima ніколи не позиціонувала свій верхній одяг (куртки, комбінезони, штани), як термоодяг.

 

            Це міф, який склали про неї продавці в більшості магазинів. Все, що можна прочитати в офіційних каталогах Reima - це рекламний слоган про те, що їх одяг прекрасно підходить для мінливого скандинавського клімату. Але, на мій погляд, ця фраза нічого не повідомляє нам ні про термоізолятор, ні про температурний режим. Єдине термо, яке пропонує Reima - це термобілизна (про неї нижче).

 

            Я торгувала одягом Reima, моя дитина її носила. Reima в своїх каталогах відводить величезну увагу тканинам, з яких шиє свій одяг. Там дуже докладно описано, які випробування ці тканини проходять (зокрема, у них є якийсь тест Мартиндейла з наждачним папером). На мій погляд, гріш ціна цим тестам. Моя дитина один раз впала на коліна (в напівкомбінезоні Reimatec) і на штанях утворилася така витерта дірка, що відразу виникло бажання подивитися на цей фінський наждачний папірJ).

 

            На мій погляд (мами і споживача), всі ці товсті тканини, нібито мембранні, дуже слабенькі в користуванні. Звичайні тонкі плащові тканини, як правило, носяться краще. І рухатися в тонких тканинах комфортніше, ніж в цих щільних. До речі, якщо у продавців запитати, де написано, що Reima - термо-технологія, то вони звернуть Вашу увагу на приставку tec на етикетці, хоча ця приставка позначає лише колекцію Reimatec (tec - текстиль, мається на увазі, що це колекція з особливо міцних тканин ).
            Reima - гарний, якісний одяг і, до речі, досить теплий для того, який він тонкий, але це не термо!

 

            Я часто чую скарги про те, що діти в одязі Reima casual і Reimatec в морози мерзнуть, але це говорить лише про неуважність і довірливості їх батьків. Можливо, люди розраховували, що якщо одяг дорогий, то він теплий, але ціна гріти не може. Якщо вже так хочеться носити Reima в люті морози, то варто придивитися до їх пухових колекцій Reima Fun.
            Торгова марка Reima нікого c термо не обманює, це продавці в магазинах «порочать» її ім'я. А покупці, сплачуючи порівняно чималі гроші за Reima, хочуть від неї більшого, ніж вона може дати. Дивіться на етикетки, там все чесно написано.

 

            Але відомі випадки, коли про термо розповідають «казки» виробники, намагаючись ввести нас в оману. Виробники підробки малюють етикетки, подібні до тих, що у справжнього термоодягу, але про те, що їх наповнювачем є термоволокно або термоізолятор, пишуть все-таки рідко. Є майстри підробок, які не малюють яскравих етикеток, а соромливо на маленькій бірочці пишуть: термонаповнювач.

 

             На що звернути увагу при покупці термо:
             На етикетки і загальний вигляд одягу.
             Якщо шар утеплювача дуже товстий (товщина вироба разом з верхньої і підкладкової тканиною більше 2см) - це не термоодяг. Термоодяг зазвичай виглядає, як демісезонний. Виробники підробок зазвичай не позбавлені почуття жалості до дітей і щоб дітки все-таки не мерзли в їхньому одязі, роблять її з декількох шарів синтепону.

 

            Ну, і природньо, для підкладу, нічого тепліше флісу в термоодязі бути не може. Я реально бачила «Термокомплект» одного нашого українського виробника на підкладці з овчини (термо по-украінскіJ).

 

            І не потрібно плутати термо-технологію з технологією Gore-tex (дихаючої).
            Що стосується рекомендацій щодо якихось певних торгових марок, я можу рекомендувати купувати (або не купувати) тільки те, що носила я сама або моя дитина. Рекомендувала б купувати: Сhicco, Little god, Sportalm, L.H.crane - це дійсно термоодяг, і він має всі його переваги. Не рекомендувала б Tandarvier, хоча торгую цією маркою. Цей одяг дуже добре зроблен (зовні він справляє чудове враження) і недорого коштує для такої якості, дизайну і фурнітури. Але через дуже щільну тканину і вузькі фасони він сковує рухи, і на мій погляд, для своєї щільності міг би бути теплішим.

 

             Тепер про термобілизну
             Особисто я не впевнена в її існуванні
J
.
             Я купувала термо білизну Helly Hansen. Здійснювала покупку, керуючись правилами покупки невідомих для себе речей:
             - намагалася щось прочитати в інтернеті про термобілизну;
             - купувала в великому мережевому магазині («Спортмастер»), тобто завезення підробки малоймовірне - прямі поставки;
             - відомого виробника Helly Hansen;

 

             - з усіма належними етикетками (що це термо білизна) і описами температурного режиму (виробник обіцяв чи на -30С, чи на - 40С);
             - матеріал дуже вигадливого виду (плетіння, у вигляді сот і видно, що використовується як мінімум дві різні нитки), нібито з вовною;
             - по чималій ціні (вартість рейтузів $ 100).

 

            Однак покупкою була повністю розчарована. По теплу ці рейтузи виявилися не тепліше, ніж одягнені дві пари колготок (одні - тонкі бавовняні і другі - поліамідні, 100den), а по товщині рейтузи були навіть товщі і під облягаючими брюками більш помітні. Рейтузи прилягали до тіла не так щільно як колготи, але мали в силу цього одну перевагу, вони менше відчувалися на тілі і відповідно менше сковували рухи.
            На гірськолижному курорті терморейтузи вели себе не краще
J
, при 0С в них було жарко, а при -15С було холодно. При ціні $100 я розраховувала отримати тонку і теплу річ, але на жаль. Мені було дуже шкода, що ця річ належить до розряду білизни - адже білизна не підлягає обміну і поверненню.

 

            Що стосується інших виробників термо білизни - не пробувала, не знаю. Термо білизною Reima не торгувала, нічого не скажу, але дуже часто стикалася з тим, що продавці за термо білизну видають флисовий одяг Reima. Хочу Вас запевнити, що сама Reima одяг з флісу як термо білизну не позиціонує, а пропонує її одягати під свій верхній одяг.
             Фліс дійсно гарний як утеплення - він теплий і дешевий. Правда, у Reima фліс зовсім не дешевий (такі у них ціни), можливо, саме з цієї причини продавці намагаються видавати фліс за термо білизну
J
.

 

            Ну, ось, здається, і все ...
            А вибір завжди за покупцем.
            Гарних Вам покупок!
 
             Тетяна Сімонова.
 
            P.S. Перепрошую, якщо вийшло довго і заплутано, але мені щиро хотілося Вам допомогти …

Оригінальний одяг Next, Helly Hansen, Disney, Place, OshKosh, Purple Ship, Nova, Bigeyes, Pekkle baby, Baby Basics, Kenzo, Esprit, Guess…та інші відомі бренди одягу для дітей

Оригинальная одежда Next, Helly Hansen, Disney, Place, OshKosh, Purple Ship, Nova, Bigeyes, Pekkle baby, Baby Basics, Kenzo, Esprit, Guess… и другие известные бренды одежды для детей, нравится нам это или нет производятся…… в Китае.

 

     Хотя в магазинах продавцы расскажут обратное, зная, что подавляющее большинство покупателей хочет купить детскую куртку или брюки, непременно, европейского или американского производства.

 

     В представлении нашего покупателя из Киева или Львова, Харькова или Ужгорода, Свалявы или Конотопа одежда должна быть отшита в Италии, Франции, Германии или Штатах. В крайнем случае, одежда может быть из Польши, Венгрии или Турции.

 

     Есть еще одна группа покупателей, желающих покупать детскую одежду, произведенную в Украине. Как только они видят что-то качественное и красивое, звучит вопрос: «Это наше - украинское?».

 

     Но если детская одежда отшита в Китае, это сразу почему-то вызывает настороженность…

 

     В СМИ много разговоров об экономическом росте Китая, о том, что в Китае сосредоточены мировые производственные мощности и не только по производству одежды для детей. Говорят и о том, что Китай очень зависим от заказов Европы и Америки, и логично предположить, что Европа и Америка сама одета в «Made in China».

 

     Американские и европейские торговые марки, в том числе, и именная, брендовая одежда для детей, уже очень давно отшиваются в Китае. И чем известнее и крупнее бренд, тем раньше им было перенесено свое производство в Поднебесную.

 

     Украинские производители одежды тоже стали отшивать детскую одежду под своей торговой маркой в Китае, свернув свое производство в Украине.

 

     И, уверяю Вас, покупатель, в конечно счете, от этого только выиграл, так в случае большинства европейских и американских брендов понизилась цена, а в случае украинских торговых марок улучшилось качество и дизайн одежды за счет громадного выбора сырья на азиатском рынке и возможностей оборудования, которое в Украине появится очень не скоро в виду нерентабельности в нынешней экономике Украины.

 

     Так почему же нас так настораживает фраза «Made in China»?

 

     Действительно, много товаров низкого качества с этой надписью на наших прилавках, но связано это только с тем, что спрос рождает предложение.

 

     В любой стране мира есть достаточно большая группа покупателей, идущих на компромисс между ценой и качеством.

 

     Чтобы сделать что-то качественное даже при наличии дешевой рабочей силы, нужно хорошее качественное сырье и хорошее оборудование. Все это стоит немалых денег. Если Вы готовы за это заплатить, китайская фабрика это для Вас сделает. Если Вы хотите товар подешевле, значит на чем-то придется сэкономить, и в первую очередь, на качестве. Это всего лишь вопрос цены.

 

     Именно этими «экономными» товарами и обусловлено наше негативное отношение к «Made in China».

 

     Постоянно снимают репортажи о некачественных китайских игрушках. Неужели покупатели не видят разницы между качественной игрушкой и некачественной? Не верю!!! В то, что не хватает денег на качественную игрушку – верю! Хорошая игрушка стоит дорого, но, к сожалению, люди в Украине живут небогато, а порадовать своего ребенка хочет каждый.

 

     Точно также и с одеждой, качество которой можно оценить своими глазами, это же не электротехника. Есть у Вас деньги на качественный товар, купите качественный, если денег не хватает – придется пойти на компромисс.

 

     Но и в том и другом случае, Вы приобретете одежду, скорее всего отшитую в Китае, потому что Китай - самый крупный производитель одежды в мире. Есть, конечно, в Украине детская одежда турецкого, украинского, европейского и американского производства, но и на ее качество тоже нужно обращать внимание.

 

     У нас много якобы польских товаров. Но, к сожалению, все известные польские торговые марки детской одежды, отшиваются на сегодняшний день в Китае. Турки, кстати, тоже стали размещать заказы в Китае.

 

     Не стоит забывать и о том, что на рынке присутствует множество подделок под известные торговые марки низкого качества, выдаваемые за оригиналы неискушенному покупателю.

 

     Кроме того у нас широко распространено мнение, что Китай производит один и тот же товар в разном качестве исполнения. Для европейского и американского рынка – хорошего качества, а для стран бывшего СССР - низкого. Нет разницы в качестве товара для разных стран, есть разница лишь в подходе, который используют разные магазины при заказе одежды в Китае. Кто-то ориентируется на низкую покупательную способность своих покупателей и заказывает товар подешевле, а кто-то заказывает для своих магазинов красивые и качественные вещи в надежде найти своего покупателя.

 

     Так, что оценивайте качество своими собственными глазами и не бойтесь вещей, произведенных на Востоке. Европа тоже, порой, производит некачественный товар – все стараются сделать товар дешевле, особенно сейчас, когда Евросоюз трещит по швам.

 

     На нашем сайте вся представленная одежда отшита в Китае, но она качественная, много любимых Вами европейских и американских брендов!

 

     Скажу честно, торговать товаром низкого качества – большая головная боль, да, и душа не лежит.

 

     Искренне желаю Вам возможности баловать себя и своих детей качественными товарами!

Плаття Футболки Вітровки Шорти Дощовики Джинси Плавки

Красивая детская одежда оптом и в розницу.

Новые поступления товара на сайте в следующих разделах:

- брюки

- вітровки

- дощовики

- плавки

- сукні

- футболки

- шорти

Дитячий одяг. Оптові ціни значно знижені!

Новина для оптових покупців - оптові ціни значно знижені!

Ваша Оптова ціна дорівнює Половині ціни, зазначеної на сайті.


Дитячий одяг відомих брендів Next, Helly Hansen, Disney, Place, OshKosh, Little god, Purple Ship, Nova, Bigeyes, Pekkle baby, Baby Basics, Kenzo, Esprit, Guess ... та інші торгові марки одягу для дітей в гідній якості

Нові надходження. Дитячий одяг оптом та в роздріб

Красивий дитячий одяг оптом та в роздріб.

Нові надходження товару на сайті в наступних розділах:

- вітровка

- куртка

Красиві дитячі плаття, болеро, кофти до Нового Року!

Красиві дитячі плаття, болеро, кофти до Нового Року!

Нові надходження. Дитячий одяг оптом та в роздріб

Красивий дитячий одяг оптом та в роздріб.

Нові надходження товару на сайті в наступних розділах:

- дощовик

- куртка

Нові надходження. Дитячий одяг оптом та в роздріб

Красивий дитячий одяг оптом та в роздріб. Інтернет магазин "Максимка".

Нові надходження товару на сайті в наступних розділах:

- блуза

- гольф

- кенгурушка

- кофта-куртка

- пальто

- сарафан

- сорочка

- спортивний костюм

- термо комплект

  1   2   наст >>

Інтернет-магазин дитячого одягу "Максимка" (Київ) - якісний та красивий одяг для дітей